אבטחת מידע

אבטחת המידע של חברות וארגונים היא אחד הדברים החשובים ביותר על מנת לנהל מידע רחב הכולל נתונים על לקוחות, מוצרים, פיתוחים, קודים של תכנות, רשימות תפוצה, שותפים עסקיים, ספקים וכל מידע החשוב לארגון או לחברה שלכם. תשתית אבטחת המידע נבנית באמצעות הטמעת מערכות אבטחה ואנטי וירוס מתקדמות אשר שומרות על המידע שלכם ומונעות פריצה של גורמים עויינים מבחוץ באמצעות מיילים וקישורים אינטרנטיים.

שירותי אבטחת מידע

גניבת מידע בעולם המודרני היה מאז ומעולם פשע חמור. היום גניבת המידע אינה צריכה להתבצע פיזית אלא באמצעות גורמים חיצוניים המשתלטים על מידע ונתונים של חברה או ארגון. שירותי אבטחת מידע הם חשובים ביותר בכדי לשמור על המידע מפני השתלטות גורמים חיצוניים אשר יכולים לדרוש על המידע כופר כספי. חברות וארגונים, אשר מחזיקים בנתונים אישיים של לקוחות, יכולים למצוא את עצמם מתמודדים עם תביעות כאשר המידע והנתונים פרוצים ועוברים לידיים של ארגוני פשע.

החשיבות של אבטחת המידע לעסקים

אם עד עכשיו לא פעלתם בכדי לאבטח את המידע בעסק שלכם, כדאי שתתחילו לעשות זאת כבר עכשיו. התקפות הסייבר על מחשבים ברחבי העולם עולים דרגה בכל שנה ולכן גם אתם צריכים לדעת כי ללא הגנה אתם יכולים להיפגע בצורה משמעותית בלקוחות שלכם, בספקים שלכם, בעובדים שלכם ובסופו של דבר גם בעתיד החברה לטווח הארוך. אבטחת הנתונים והמידע של בית העסק שלכם מתחיל בבניית תשתית על ידי חברה מקצועית המתמחה באבטחת מידע לבתי עסק.

התקנת מערכת פתרונות אבטחה

אם החלטתם להתקין מערכות מתקדמות לפתרונות אבטחה, זה הזמן לפנות לצוות המקצועי של חברת NET.CS המספקת שירותי אבטחת מידע למוסדות חינוך, מוסדות אקדמאים, חברות, בתי עסק וארגונים בינוניים וגדולים.

אבטחת מידע

התחברות מרחוק למשרד בצורה מאובטחת

חברת NET.CS מאפשרת לכם לאבטח את המידע של החברה או הארגון שלכם גם מרחוק. אם יש לכם עובדים הנמצאים בבית ומתפעלים את המערכות והמידע של החברה מהרשת הביתית, לצוות חברת NET.CS יש את הפתרונות עבורכם לאבטחת מידע מרחוק עבור כל העובדים שלכם בארגון או בחברה.

שירותי אבטחת מידע של חברת NET.CS

לתיאום פגישה עם צוות חברת NET.CS במשרדים שלכם או באפליקציית ZOOM, מלאו עכשיו את פרטי הארגון שלכם כאן באתר בטופס רישום פרטים, או לחילופין התקשרו ישירות לצוות חברת NET.CS דרך מספר הטלפון המופיע באתר ותקבלו מענה מידי לכל שירותי אבטחת המידע הדרושים לכם.

לקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס

Call Now Button

פתיחת קריאה