טכנאי מחשבים לבתי ספר

נמצאים בתפקיד מפתח בבית הספר? זקוקים לטכנאי מחשבים מקצועי? אנחנו בחברת NET.CS מציעים לכם שירות ברמה גבוהה של טכנאי מחשבים לבתי ספר אשר יתפעל עבורכם כל תקלת חומרה או תוכנה במחשבים שלכם. בתי הספר כיום משתמשים ברשתות מחשב ותוכנות מתקדמות על מנת לנהל את מאגר התלמידים והמורים באופן שוטף. על מנת שתוכלו למנוע עיכובים ובעיות בניהול מערכות המידע של בית הספר, מומלץ שיהיה לכם מנוי תמיכה טכנית קבוע של הצוות המקצועי של חברת NET.CS.

תחזוקה שוטפת של רשת מחשבים

בכל בית ספר, בין אם זה בית ספר יסודי ובין אם זה בית ספר על יסודי, ישנן מערכות מידע המשמשות את הצוות הניהולי וצוות ההוראה של בית הספר בשגרה היום יומית. באמצעות תחזוקה שוטפת של רשת המחשבים בבית הספר שלכם, אתם יכולים לספק לצוות הניהול וההוראה את כל הכלים הדרושים לתפעול בית הספר באופן מקצועי. 

אנחנו בחברת NET.CS מספקים לכם שירות תחזוקה שוטפת של רשת המחשבים הכולל גם שירותי ענן איכותיים על מנת שתוכלו לשמור את כל המידע הנאגר במערכות המידע שלכם. שירותי הענן של חברת NET.CS מביאים לכם את שיא הטכנולוגיה של אבטחת המידע הקיימת היום לבתי ספר.

תפעול תקלות בחוות מחשבים והקמת כיתה חכמה

תפעול תקלות מיחשוב של צוות חברת NET.CS כולל גם תפעול תקלות בחוות מחשבים של בית הספר כאשר התפעול מתבצע על ידי טכנאי של החברה המגיע אליכם לתקן את התקלה, בין אם זו תקלה בחומרה ובין אם זו תקלה בתוכנות של המחשבים שלכם. בנוסף לכך, צוות חברת NET.CS מספק לכם שירות הקמת כיתה חכמה ושדרוג חוות מחשבים קיימת לרמה הגבוהה ביותר בכדי שתוכלו להעניק לתלמידים בבית הספר חווית למידה איכותית.

תמיכה טכנית לבתי ספר מרחוק

אחד השירותים המהירים ביותר לתפעול תקלות במחשבים הוא שירות תמיכה מרחוק. צוות חברת NET.CS נחשב למוביל כיום בתחום התמיכה הטכנית מרחוק והוא משתמש בתוכנות המתקדמות ביותר על מנת להשתלט על המחשב שלכם ללא הגעה של טכנאי ולתפעל את תקלות התוכנה איתם אתם צריכים להתמודד. השירות הזה רלוונטי בעיקר לתפעול תקלות תוכנה.

טכנאי מחשבים לבתי ספר

מה המחיר לשירותי טכנאי מחשבים לבתי ספר?

את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבור בית הספר שלכם תוכלו לקבל כאן דרך צוות חברת NET.CS. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם נציג חברת NET.CS כבר עכשיו ולקבל הצעת מחיר הכוללת תמיכה טכנית של טכנאי מקצועי לכל בעיית מחשב המופיעה ברשת המחשבים שלכם.

חברת NET.CS מציעה – טכנאי מחשבים לבתי ספר

לקבלת פרטים נוספים על שירותי טכנאי מחשבים לבתי ספר של חברת NET.CS וקבלת הצעת מחיר מנציג של החברה, התקשרו אלינו כבר עכשיו דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר!

לקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס

Call Now Button

פתיחת קריאה