טכנאי רשתות תקשורת

תפקידו והתמחותו של טכנאי רשתות תקשורת

בעולם הטכנולוגי של היום אנו תלויים באינטרנט ובתקשורת תמידית כמעט באופן קבוע, בכל מקום ובכל זמן נתון, בין אם זה בעבודה, בבית, עסק, מקום בילוי או בכל מקום בו יש תקשורת ורשתות מחוברות. עיקר עבודתנו והשימוש התדיר הם בעיקר בסטרימינג, טלוויזיה, קווי טלפון, מחשבים ועוד. אי לכך חשוב תכנון רשת נכון ותקין בשימוש באביזרי קצה כגון: כבלים, שקעים, פנל רשת, אקסס פוינט ברמה גבוה ומתקדמת. כאן מגיע מקומו של טכנאי רשתות תקשורת שתפקידו לדאוג לכל הפן הטכני של רשתות המחשבים בעסק. הטכנאי מתקין ומטפל באופן שוטף במערכות התקשורת תוך ביצוע עבודות תשתית, טיפול ואחזקה, תיקון תקלות ועוד. כיום רוב העסקים עובדים עם מספר מחשבים במקביל, לכן רוב העסקים זקוקים לשירותיו של טכנאי רשתות תקשורת ומחשבים. ככל שמבנה הרשת מורכב, הדוק ודורש ניטור יותר גבוה כך גם התלות בטכנאי רשתות עולה.

טכנאי רשתות אינטרנט

תפעול ותחזוקת רשתות מחשב זהו אחד השירותים הנפוצים ביותר שיש כיום בארץ ובעולם.  הקמת רשת אלחוטית מצריכה אבטחה מוגברת על מנת להגן על מחשבי החברה בפני גורמים עוינים וגורמים שמנוגדים לאינטרסים של החברה. הקמת רשת עי’ טכנאי רשתות אינטרנט מצריכה התמחות טובה ומקצועית בתחום המחשבים, נוסף גם בתחום הרשתות. טכנאי רשתות אינטרנט כמו גם טכנאי מחשבים מכיר ומתמחה בהקמת רשתות מחשבים ותחזוקה, מכיר גם מערכות הפעלה ואבטחה אשר יגבירו את מערך המחשוב, האבטחה וביטחון החברה.  טכנאי אינטרנט וטכנאי רשתות תקשורת דואגים לתחזוקה שוטפת של רשת המחשבים, תפעול המערכת, אבטחה והתקנה של כל מה שנדרש למחשב. כל חברה חייבת מבעוד מועד לדאוג לתחזוקה שוטפת של הרשת, לספק אבטחה מירבית, יחד עם גיבוי לרשת של הארגון. 

טכנאי רשת אינטרנט

חברות רבות כמו גם גופים פרטיים משתמשים באופן קבוע ברשתות אינטרנט שצורכות תחזוקה שוטפת ובקרה עליהם. טכנאי רשת אינטרנט נכנס לתמונה על מנת לספק את התחזוקה הזאת מפניי התקפות על רשת האינטרנט, אבטחת הרשת, גיבוי ותחזוקת מערכת ההפעלה, התקנה מחדש וכו’. טכנאי רשתות תקשורת אחראי על מערך גדול יותר של רשתות בארגונים גדולים, אך טכנאי רשת אינטרנט דואג לרשת של מקומות קטנים יותר ותחזוקתם הקבועה, כך שהרשת תעבוד בצורה יציבה, טובה ומובטחת מבלי לגרוע בעניין ומבלי שיהיו תקלות בה.  

טכנאי רשתות תקשורת

לקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס

Call Now Button

פתיחת קריאה