שירותי מחשוב לעסקים

רוצים לספק לעובדים שלכם תשתית ותמיכת מחשבים טובה ביותר? אנחנו בחברת NET.CS נספק לכם שירותי מחשוב לעסקים ברמה הגבוהה ביותר עם צוות טכנאי מחשבים מיומן ומקצועי. שירותי המחשוב שלנו כוללים מגוון כלים טכנולוגיים מתקדמים הנדרשים היום לכל בית עסק או חברה. הלקוחות שלנו מגיעים מתחומים רבים כגון היי טק, בתי ספר, מוסדות אקדמאיים ורשויות מקומיות. לצוות שלנו יש את היכולת לבנות עבורכם תשתית רחבה של שרתים ותשתית אינטרנט חזקה ויציבה שתעניק לעובדים שלכם את הכלים הטובים ביותר לעבודה משרדית בסביבה ממוחשבת.

הקמת תשתית מחשוב לחברות ובתי עסק

צוות חברת NET.CS יבנה עבורכם תשתית טלפוניה, אינטרנט ושרתים מתקדמת שתספק לכם את כל שירותי מחשוב החשובים לעובדים שלכם ובנוסף, כל תשתית שאנחנו נקים עבורכם תכלול שירות תחזוקה שוטף לכל בעיה או תקלה. טכנאי התשתיות והמחשבים שלנו מספקים שירותי מחשוב ו-IT מתקדמים בתמיכה מרחוק ועל ידי תמיכה טכנית פיזית במשרדי החברה שלכם על פי הצורך. אנחנו מאפשרים רכישה של בנק דקות לתמיכה טכנית או מנוי חודשי לתמיכה טכנית על פי השעות הנדרשות לכם בכל חודש.

שירותי IT למוסדות ממשלתיים ומועצות מקומיות

הייחודיות של חברת NET.CS נמצא בכך שהיא מספקת שירותי IT גם למוסדות ממשלתיים ומועצות מקומיות המחזיקות במידע רגיש של אזרחים. באמצעות תשתית שרתים בטכנולוגיות ענן, אנחנו דואגים לאבטח עבורכם את כל המידע החשוב ביותר של הארגון או המוסד שלכם. באמצעות תוכנות אבטחה מתקדמות ומוכחות, אנחנו נאבטח את כל המידע הנחוץ לכם מפני פריצות וניסיונות לגניבת מידע דרך רשת האינטרנט.

שירותי מחשוב לעסקים

מה היתרונות של שירותי מחשוב לעסקים בענן?

שירותי המחשוב לענן לעסקים וחברות של חברת NET.CS מביא איתו את שיא הטכנולוגיה של ניהול ואבטחת מידע. באמצעות שרתי ענן מתקדמים אנחנו חוסכים לכם את ההוצאה על אחזקת חדר שרתים פיזי הדורש תפעול שוטף יקר מאוד בטווח הארוך. שרתים בטכנולוגיית ענן של חברת NET.CS מאפשרים לכם לנהל את המידע שלכם בצורה מושלמת ונגישה ביותר עבור העובדים וסגל המנהלים של החברה והכל במחיר משתלם במיוחד.

חברת NET.CS מציעה – שירותי מחשוב לעסקים וחברות

להצטרפות לשירותי מחשוב לעסקים וחברות של חברת NET.CS התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר או מלאו את פרטי העסק או החברה שלכם בטופס הרישום באתר. נציגי החברה יספקו לכם מענה מקצועי ומהיר לכל שירותי המחשוב הנדרשים למשרד שלכם. אם בחרתם בחברת NET.CS תהיו סמוכים ובטוחים שבחרתם באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום המחשוב לעסקים וחברות!

לקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס

Call Now Button

פתיחת קריאה