שרתים

מערכת ההפעלה אשר שולטת במערכת התקשורת והמידע של כל חברה נמצאת בשרתים. השרתים מאפשרים לבצע פעולות במחשבי הארגון או החברה בצורה יעילה ומהירה יותר כאשר המידע נמצא במקום אחד באופן מאובטח ומוגן. המידע המאוחסן בשרתים זמין מיידית וכיום ניתן אף להגיע אליו עם מחשבים מחוץ לחברה דרך מערכות אינטרנטיות מאובטחות. בעבר, תחזוקת שרתים הייתה יקרה במיוחד והגדילה את הוצאות הארגון או החברה באופן משמעותי. כיום, עם השרתים הווירטואלים אחזקת שרתים היא זולה יותר ומאפשרת אחסנה של מידע רב באופן מאובטח.

תשתיות שרתים למוסדות

מוסדות וארגונים בתחומים שונים כגון חינוך, אקדמיה, דת, רשות מקומית, נדרשים להחזיק בתשתית שרתים חזקה ויציבה על מנת לשמור על המידע של הארגון באופן יעיל. בנוסף, הארגונים נדרשים להחזיק מערכות ממוחשבות אשר יאפשרו את ביצוע העבודה באופן שוטף עבור כל עובד בחברה. את תשתית השרתים מקימה חברה מקצועית לשירותי IT כאשר היא יכולה להקים אותם פיזית או על גבי טכנולוגיית ענן המתקדמת והזולה יותר.

בניית שרתים לחברות סטארט אפ

חברות סטארט אפ הנמצאות בתהליך של פיתוח מוצר, נדרשות להחזיק תשתית שרתים חזקה ויציבה על מנת למנוע נפילות של המוצרים הטכנולוגיים של החברה. בנוסף, נדרשת תחזוקה ותמיכה טכנית לאותם שרתים וזאת ניתן לקבל מחברת שירותי IT המתמחה בתחזוקה של השרתים באופן שוטף ושמירה על המידע של חברות הסטארט אפ באופן מאובטח ונגיש לעובדים של החברה.

הקמת רשת ארגונית לייעול החברה

רשת ארגונית הכוללת גם טלפוניה לארגון או לחברה שלכם היא חיונית בהחלט. בכדי להקים רשת ארגונית יעילה לחברה שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לחברת שירותי IT מקצועית המספקת בניית תשתית שרתים רחבה ויציבה המאובטחת על ידי תוכנות אבטחה מהמתקדמות בעולם והיא מאפשרת לכם לנהל את נתוני החברה ואת התקשורת בין העובדים בחברה בצורה מושלמת.

תשתיות תקשורת בארץ

שרתים בטכנולוגיית ענן

השרתים הפיזיים וחדרי השרתים אשר היו קיימים בכל חברה וארגון נעלמים עם השנים וכיום ישנו מעבר לטכנולוגיית ענן המאפשרת חיסכון משמעותי בהוצאה על אחזקת שרתים כאשר למעשה אין צורך בחדרי השרתים בחברות ובארגונים וכך גם ישנו חיסכון בשטח המשרדים של כל חברה וארגון.

השרתים של חברת NET.CS

אם אתם מעוניינים להקים תשתית שרתים מקצועית, חזקה ויציבה שתשמש אתכם ואת העובדים שלכם ביעילות בכל יום עבודה, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו לחברת חברת NET.CS הנחשבת לאחרת החברות המובילות כיום בתחום השרתים.

לקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס

Call Now Button

פתיחת קריאה